Únor 2014

Lego Pán Prstenů - příběh: Díl 1. - Bitva o Helmův žleb / část 1.

4. února 2014 v 19:43 | kokys |  Lego Pán Prstenů - příběhy - 1. série
V minulém díle jste viděli.
Theoden: To je všechno ? To je vše co dokážeš Sarumane ?


Lego Pán Prstenů - příběh: Prolog

2. února 2014 v 15:25 | kokys |  Lego Pán Prstenů - příběhy - 1. série
Vypravěč: Středozem, jak nádherná to zem !

Vypravěč: Přesně to sem si myslel, než se to stalo ! Bitva o Helmův žleb, jedna z největších bitev třetího věku a já mám to štěstí, že se do ní musím zaplést !

Vypravěč: Tak tohle jsem já, jmenuji se Hadror. Nevypadám moc jako válečník, vlastně vůbec. Ikdyž válečník nejsem, stejně bojuji. Proč ? Protože je mojí povinností bojovat ! Přece bych nenechal svůj lid jen tak padnout !

Vypravěč: Skurut-hai, odporná to stvoření ! Vypěstoval je Saruman za jediným účelem, aby zničili svět lidí ! Teď jsou tu a snaží se zničit poslední Rohanskou pevnost.

Vypravěč: My však nejsme bezbranní !

Vypravěč: A už vůbec ne, když máme na naší straně zuřivého trpasličího válečníka, následníka Gondorského trůnu a spoustu elfích válečníků zvaných Galadhrim.

Vypravěč: Sarumanovi Skuruti mají ale dobrou technologii a taktiku. A zapoměl jsem dodat podstatnou věc, je jich více jak deset tísíc.

Vypravěč: Zpátky ke mě ! Ostatně jsem do teď něřekl jaké je moje pravé povolání.

Vypravěč: Jsem kuchař. Jeden z nejlepších v Rohanu, musím podotknout. Vařím dokonce i na královském dvoře, samotnému králi Theodenovi.

Vypravěč: A teď stojím po jeho boku při této bitvě !
Theoden: To je všechno ? To je vše co dokážeš Sarumane ?

Nový začátek !!!!

2. února 2014 v 14:29 | kokys |  Různé
Možná víte, že jsem zde nedávno zveřejnil článek jménem KONEC ! Byl to konec starého blogu. Znamená to že promažu články z tohoto blogu a zároveň že se pokusím blog trochu více rozjet. Také už mám konečně nafoceno pár fotek pro můj příběh ze světa Středozemě.